A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Aktualizacja dokumentów LGD "Brama na Podlasie"

Stowarzyszenie LGD „Brama na Podlasie” przystępuje do konsultacji społecznych w sprawie aktualizacji „Procedur oceny i wyboru operacji pozagrantowych” w części dotyczącej kryteriów wyboru i oceny operacji.
W związku z powyższym zapraszamy mieszkańców naszego obszaru do wzięcia czynnego udziału w procesie zmian wymienionych dokumentów. Prezentujemy Państwu propozycje zmian kryteriów wyboru, które wpłynęły do biura LGD na wniosek Zespołu do spraw monitoringu i ewaluacji oraz  Rady Programowej.
W przypadku inicjatywy zmian lokalnych kryteriów wyboru operacji, może z nią wystąpić grupa min. 10 członków zwyczajnych lub mieszkańców obszaru LSR.
Informujemy, iż w czerwcu 2018 odbędzie się Walne LGD "Brama an Podlasie". Jeżeli macie Państwo propozycje zmian w naszej Lokalnej Strategii Rozwoju prosimy o wnoszenie uwag.
 
Poniżej przedstawiamy aktualnie obowiązujące kryteria wyboru i oceny operacji pozagrantowych oraz formularz aktualizacji:
Aktualna wersja LSR dostępna jest w zakładce dokumenty. Osoby, które chciałyby wnieść zmiany do zapisów LSR prosimy o wykorzystanie formularza aktualizacyjnego - LSR.
Propozycje zmian prosimy zgłaszać na formularzu aktualizacji, osobiście lub pocztą do biura Stowarzyszenia LGD „Brama na Podlasie” ul. Mickiewicza 1a, 18-200 Wysokie Mazowieckie, pokój 38-40 lub mailowo na adres: Turn on Javascript! do 25 maja 2018 r. do godz. 15.30.
 
Dodano: 17.05.2018
plakat pagetitle
powrót

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

POLECANE STRONY

Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 214 razy.
Hosting: pvi.pl