A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Realacja z Konferencji poświęconej produktom lokalnym - 21 listopada 2017 r.

21 listopada 2017 r. w Szepietowie odbyła się konferencja poświęcona produktom lokalnym, na którą zgłosili się mieszkańcy z terenu objętego Lokalną Strategią Rozwoju Stowarzyszenia LGD „Brama na Podlasie”.
 
Spotkanie rozpoczęła Prezes Stowarzyszenia – Pani Katarzyna Śniecińska, która zaprosiła wszystkich do aktywnego uczestnictwa w konferencji, dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami oraz do degustacji produktów lokalnych: wędlin, serów, ogórków, masła oraz ciast: szarlotki, sernika i rogalików.
Jako pierwsza zabrała głos Pani Joanna Czarkowska, która podczas wykładu pt. Czy produkty lokalne mogą być szansą na rozwój regionu, zaprezentowała dorobek naszego regionu w tym zakresie.
Następnie zabrała głos Pani Katarzyna Śniecińska, która poprowadziła wykład pt. Brama na Podlasie – bramą do smaków tradycji. Ponadto zachęciła uczestników do zapoznania się z przygotowaną przez Biuro LGD publikacją z zakresu produktów lokalnych.
 
Konferencja była wspaniałą inicjatywą zrzeszającą mieszkańców, którzy w efektywny sposób chcą wykorzystać bogactwo naszego obszaru w postaci produktów lokalnych, głównie spożywczych. Podsumowaniem konferencji był obiad z dań regionalnych naszego obszaru.
Dodano: 23.11.2017
powrót

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

POLECANE STRONY

Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 190 razy.
Hosting: pvi.pl