A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Rekrutacja do projektu dla mieszkańców gminy Szepietowo

Rekrutacja do projektu  ,,Bierni wczoraj, aktywni dziś”

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szepietowie zaprasza do wzięcia udziału w projekcie pt. ,,Bierni wczoraj, aktywni dziś” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Priorytetu IX Rozwój lokalny, Działanie 9.1 Rewitalizacja społeczna i kształcenie kapitału społecznego, Priorytet inwestycyjny 9.6 Strategie rozwoju lokalnego kierowane przez społeczność – w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.
Rekrutację uczestników planuje się do 15.02.2019 r.
Projekt adresowany jest do 20 osób - bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo, osób niepełnosprawnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, młodzieży i dorosłych w wieku aktywności zawodowej, korzystających ze świadczeń pomocy społecznej,
zamieszkałych na terenie miasta i gminy Szepietowo
Priorytetowym celem projektu jest zaktywizowanie 20 osób ( w tym 10 osób dorosłych w wieku aktywności zawodowej oraz 10 osób uczących się od 16-go do 18-go roku życia ) poprzez zastosowanie instrumentów aktywnej integracji i pracy socjalnej. Projekt ma na celu pomoc w poruszaniu się na rynku pracy, ma umożliwić także dostęp wszystkim osobom do informacji, edukacji i zatrudnienia. W ramach projektu dla  zakwalifikowanych uczestników zostanie przeprowadzony cykl  szkoleń i kursów takich jak np: dla dorosłych - operator wózka widłowego, obsługa kas fiskalnych,  kroju i szycia; dla młodzieży - patent sternika motorowodnego, kelnerski, carvingu, komputerowy. Ponadto beneficjenci uzyskają wsparcie ze strony psychologa, doradcy zawodowego i pracownika socjalnego.
 
Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie będą w nim uczestniczyć do 30 listopada 2019 roku.
Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.
Uczestnicy projektu uzyskają wsparcie finansowe w postaci zasiłków celowych.
 
Wymagane dokumenty: formularz rekrutacyjny, dokument potwierdzający niepełnosprawność  w przypadku osób niepełnosprawnych,  deklaracja uczestnictwa w projekcie, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Dokumenty wymagane do rekrutacji są dostępne w siedzibie  Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej  w Szepietowie, ul. Mazowiecka 1.
 
Szczegółowe informacje na temat projektu oraz rekrutacji można uzyskać w :
 
Stowarzyszeniu Wspierania Edukacji i Rynku Pracy (Lider projektu)
ul. Rynek Piłsudskiego 3, 18-200 Wysokie Mazowieckie
Tel. kontaktowy:  86 275 20 50
 
Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Szepietowie (Partner projektu )
ul. Mazowiecka 1,  18-210 Szepietowo.
w godz. 7.30- 15.30
Tel. kontaktowy: 661 413 248, 661 413 331
e-mail: Turn on Javascript! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Dodano: 30.01.2019
powrót

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

POLECANE STRONY

Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 93 razy.
Hosting: pvi.pl