A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Spotkanie dotyczące konkursu w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich - 13 grudnia 2018 r.

W imieniu Pełnomocnika Wojewody Podlaskiego ds. społeczeństwa obywatelskiego Pana Tomasza Madrasa, serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie województwa podlaskiego oraz wszystkich zainteresowanych, do udziału w spotkaniu informacyjnym poświęconym zasadom realizacji programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w 2019 roku.

W najbliższym czasie zostaną ogłoszone pierwsze konkursy w ramach rządowego programu dotacyjnego FIO na 2019 rok. W związku z tym, z inicjatywy Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, w całym kraju zostaną przeprowadzone spotkania informacyjne skierowane do potencjalnych oferentów, czyli organizacji zainteresowanych konkursami w ramach FIO.
Spotkanie dot. woj. podlaskiego odbędzie się 13 grudnia br. o godz. 11.00 w Sali Kolumnowej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku (I piętro). W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel NIW–CRSO, który przedstawi założenia oraz zasady uczestnictwa w konkursie w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2019, a następnie odbędzie się dyskusja.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 11 grudnia mailowo na adres: Turn on Javascript!.
 
 
Zapraszamy do udziału w spotkaniu.
Dodano: 04.12.2018
powrót

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

POLECANE STRONY

Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 133 razy.
Hosting: pvi.pl