A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Spotkanie informacyjne dot. Naborów nr 6/2017 i 7/2017 - PROW

25 lipca 2017 r., w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Wysokie Mazowieckie odbyło się spotkanie informacyjne dot. rozpoczynających się: Naboru nr 6/2017 dot. Przedsięwzięcia 1.3.2. Zachowanie dziedzictwa obszaru oraz Naboru nr 7/2017 dot. Przedsięwzięcia 3.2.2. Rozwój infrastruktury pełniącej funkcje kulturalne, rekreacyjne (Nabory w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich - PROW 2014-2020).
Nabór wniosków na oba zakresy będzie trwał w okresie od 01 do 16 sierpnia 2017 r.
Na spotkaniu, prowadzonym przez pracownika biura, uczestnicy zostali zapoznani z warunkami udzielenia wparcia w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, tj. m.in. z zakresem tematycznym możliwych do realizacji operacji, wysokością wsparcia, określono rodzaje wnioskodawców oraz przede wszystkim omówione zostały kryteria wyboru operacji dla poszczególnych zakresów (zmiana od 30.05.2017r). Przedstawione zostały również wymagane załączniki do wniosku, wyjaśniono zasady przygotowania dokumentacji oraz omówiono obowiązki Beneficjenta wynikające z Umowy przyznania pomocy.
 
Jednocześnie zapraszamy Beneficjentów przygotowujących wnioski o przyznanie pomocy w poszczególnych zakresach do korzystania z usług doradczych prowadzonych przez pracowników Biura, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na spotkanie.
 
Wszystkie szczegóły dotyczące naborów znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Konkursy:
 
 
 
Dodano: 26.07.2017
powrót

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

POLECANE STRONY

Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 114 razy.
Hosting: pvi.pl