A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

"Ulga na start" w ramach podziałania 19.2

Informujemy, iż w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 6 marca 2018 roku "Prawo przedsiębiorców (Dz.U. poz. 646) wprowadzającej m.in. udogodnienia dla przyszłych przedsiębiorców będących osobami fizycznymi, iż beneficjenci podziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW 2014-2020 w zakresie operacji na podejmowanie działalności gospodarczej, którzy nie podjęli działalności gospodarczej we własnym imieniu, do której stosuje się przepisy ww. ustawy do 30 kwietnia 2018 roku., mają możliwość skorzystania z uprawnienia wynikającego z art. 18 ust.1 ustawy. Zgodnie z ww. artykułem ... przedsiębiorca nie będący osobą fizyczną, która podejmuje działalność gospodarczą po raz pierwszy (...) nie podlega obowiązkowym ubezpieczeniom społecznym przez okres 6 miesięcy od dnia podjęcia działalności gospodarczej ...

W związku z powyższym, uprawnieni beneficjenci, którzy chcą skorzystać, bądź skorzystali już z "ulgi na stat" są zobowiązani do podpisania Oświadczenia dotyczącego korzystania w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" z uprawnienia, o którym mowa w art. 18 ust. 2 ustawy z dnia 6 marca 2018 r. Prawo przedsiębiorców.
 
Szczegóły w piśmie z ARiMR: plik do pobrania
 
Dodano: 10.05.2018
powrót

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

POLECANE STRONY

Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 242 razy.
Hosting: pvi.pl