Zapraszamy na piknik do Rudki

W niedzielę 14 czerwca 2026 r. zapraszamy do Rudki na piknik "Powitanie lata u Ossolińskich". Na stoisku promocyjno-informacyjnym (w namiocie gminnym) będzie można uzyskać informacje na temat działalności Stowarzyszenia, pozyskania funduszy unijnych, a także otrzymać bezpłatne materiały promujące oraz uczestniczyć w loterii fantowej.
 
Realizujemy wielofunduszową Strategię i chętnie przybliżymy Państwu planowane działania oraz zasady wdrażania środków w ramach LSR. 
 
Serdecznie zapraszamy.
 
#FunduszeEuropejskie  
Dodano: 10.06.2026