W związku z zakończonymi naborami 1/2026/EFRR, 3-4/2026/EFRR i 5-6/2026/EFS+ zwołuję III posiedzenie Rady Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Brama na Podlasie”. Posiedzenie odbędzie się 3 czerwca 2026 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wysokie Mazowieckie.
Przewodniczący Rady
Sylwia Grochowska
#FunduszeEuropejskie
Dodano: 29.05.2026
Przydatne strony