A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

zasady obowiązujące do 18.06.2018

1. Zgodnie z zapisami Lokalnej Strategii Rozwoju pracownicy biura LGD udzielają doradztwa osobom / podmiotom, zwanych beneficjentami, zainteresowanym realizacją operacji w ramach LSR 2014-2020.

2. Usługa doradcza świadczona jest przez pracowników biura LGD na rzecz potencjalnych beneficjentów LSR i społeczności lokalnej.

3. Przed rozpoczęciem usługi doradczej doradca ustala z beneficjentem zakres usługi doradczej, stosownie do zgłaszanych potrzeb oraz możliwości prawnych i formalnych świadczonego doradztwa w ramach LGD.

4. Usługa doradcza świadczona jest na rzecz beneficjenta bezpośrednio, przy czym bezpośrednio oznacza osobiście lub dla upoważnionej przez beneficjenta osoby (nie dotyczy pracowników JST i jednostek organizacyjnych JST). W celu potwierdzenia uzyskanego przez beneficjenta doradztwa, doradca weryfikuje tożsamość beneficjenta.

5. W przypadku usługi doradczej świadczonej na rzecz beneficjenta za pośrednictwem upoważnionej osoby doradca podbiera upoważnienie i załącza je do rejestru porad dotyczącym danego konkursu.

6. Beneficjent poświadcza skorzystanie z doradztwa w rejestrze porad konkursowych składając podpis w w/w rejestrze porad.

7. Celem badania jakości udzielonego doradztwa beneficjent wypełnia ankietę satysfakcji (ankieta monitoringowa).

8. Weryfikacja przyznania punktów (za udział w doradztwie) odbywa się każdorazowo poprzez weryfikację beneficjentów we właściwym rejestrze porad konkursowych.
 
9. Pozostałe warunki doradztwa określone są w dokumentach: "Regulaminie Biura Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Brama na Podlasie" oraz w "Procedurze oceny i wyboru operacji pozagrantowych"
 
Do pobrania upoważnienia:
Dodano: 19.06.2018
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 2418 razy.
Hosting: pvi.pl