A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

zasady obowiązujące od 19.06.2018

  1. Pracownicy Biura zgodnie z zakresem obowiązków świadczą mieszkańcom i podmiotom z obszaru LGD nieodpłatne doradztwo konkursowe i pozakonkursowe.
  2. Doradztwo świadczone przez pracowników Biura dotyczyć może zarówno przygotowania wniosku, realizacji operacji, jej rozliczenia – tzw. doradztwo konkursowe. Ponadto doradztwo może dotyczyć ogólnego zakresu tematycznego realizowanej Strategii, kwestii społeczno-gospodarczych (przedsiębiorczości, ngo, itp.) – tzw. doradztwo
  3. Porady pracowników biura są ewidencjonowane w Rejestrach porad prowadzonym przez każdego pracownika odrębnie. Rejestr zostanie opatrzony aktualną klauzulą informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych zgodnie z obowiązującą Polityką bezpieczeństwa. Doradztwo pozakonkursowe może być prowadzone w biurze oraz poza nim. Doradztwo może mieć formę konsultacji bezpośrednich, telefonicznych lub e-mailowych. Doradztwo konkursowe odbywa się wyłącznie w biurze LGD. Nadzór nad właściwym rejestrowaniem udzielonych porad prowadzi Dyrektor Biura.
  4. Dodatkowo przed każdym naborem wniosków na stronie internetowej Stowarzyszenia zamieszczana będzie informacja dotycząca możliwości skorzystania z bezpłatnego doradztwa w Biurze. Istnieje możliwość wcześniejszego umówienia terminu doradztwa indywidualnego.
  5. Aby osoba lub podmiot uzyskała punkty w lokalnych kryteriach oceny za korzystanie z doradztwa ma obowiązek skorzystać z niego od dnia ogłoszenia naboru wniosków na stronie internetowej LGD nie później niż 3 dni robocze przed zakończeniem naboru wniosków.
  6. Doradca ma prawo odmówić udzielenia doradztwa, jeśli w danym czasie udziela innej osobie doradztwa. Doradca nie wypełnia wniosku o dofinansowanie ani załączników. Doradca nie odpowiada za treści zamieszczone we wniosku o dofinansowanie ani załącznikach.
  7. Podczas świadczenia doradztwa konkursowego zakłada się zliczanie podmiotów korzystających z doradztwa zgodnie z Wytyczną w zakresie monitoringu i ewaluacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,
  8. Podczas świadczenia doradztwa pozostałego zakłada się zliczanie udzielonych porad bez względu na podmiot korzystający z doradztwa.

Wzór ankiety dla osoby/podmiotu korzystającego z doradztwa - prosimy o drukowanie 2 stron na arkuszu

 

Dodano: 19.06.2018
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 2326 razy.
Hosting: pvi.pl