A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Forum NGO - 09.12.16

W dniu 09 grudnia 2016 roku, w Restauracji ODESSA w Wysokiem Mazowieckiem, odbyło się Forum NGO, będące podstawą do wymiany wiedzy i doświadczeń nt. codziennej pracy NGO w kontekście  aspektów prawnych, a także finansowania swoich działań. Forum dało także okazję do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów pomiędzy lokalnymi Stowarzyszeniami, które, być może, zaowocuje późniejszą współpracą.
Przedstawiciele organizacji pozarządowych, biorący udział w Forum NGO, mieli możliwość zaprezentowania efektów swojej działalności.
Forum prowadzone było przez Panią Katarzynę Łotowską, pracownika Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku, która przybliżyła uczestnikom zmiany wynikające z nowelizacji ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, zmiany dotyczące możliwości rozliczania wkładu rzeczowego i osobowego w ofertach, jak również omówiła druki ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań, kładąc nacisk na aktualne źródła finansowania działalności Stowarzyszeń.
Serdecznie dziękujemy uczestnikom za przybycie, mimo niesprzyjającej zimowej pogody oraz wykładowcy za udzielenie wielu cennych wskazówek.
 
Do pobrania:
 
Forum NGO - 09.12.16 Forum NGO - 09.12.16
Dodano: 14.12.2016
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 3368 razy.
Hosting: pvi.pl