A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Pomagać można w każdym wieku – wolontariat dla seniora

Fotorelacja z inicjatywy:
 
Pomagać można w każdym wieku – wolontariat dla seniora Pomagać można w każdym wieku – wolontariat dla seniora Pomagać można w każdym wieku – wolontariat dla seniora Pomagać można w każdym wieku – wolontariat dla seniora Pomagać można w każdym wieku – wolontariat dla seniora
 
Dodano: 15.04.2019

Nabór uczestników: 
 
Zapraszamy serdecznie mieszkańców do udziału w inicjatywie edukacyjnej pt. Pomagać można w każdym wieku – wolontariat dla seniora, która odbędzie się w dn. 10-11 kwietnia 2019 w Gminnym Ośrodku Kultury w Szumowie
 
Tematyka zajęć teoretycznych oraz praktycznych obejmować będzie m.in.:, promowanie idei wolontariatu, kreowanie postaw lokalnych liderów, kształtowanie postaw pro-obywatelskich.
 
Zajęcia skierowane są do osób dorosłych. Odbędą się pogadanki z zakresu wolontariatu, kształtowania postaw obywatelskich, zachęcania do bezinteresownej pomocy innym. Uczestnicy pogłębią wiedzę nt. wolontariatu dla seniora – jak zostać wolontariuszem, jakie są formy wolontariatu, co daje pomaganie innym. Ponadto odbędą się warsztaty przygotowania ozdób i dekoracji wielkanocnych. Wykonane prace trafią do samotnych seniorów z gminy. Wsparcia w tym zakresie udzieli Ośrodek Pomocy Społecznej w Szumowie.
 
Osoby zainteresowane powinny w terminie od 1 do 8 kwietnia 2019 złożyć formularz zgłoszeniowy w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Szumowie ul. 1 maja 50.
Zapewniamy salę szkoleniową, prowadzącego zajęcia, materiały warsztatowe i poczęstunek. 
 
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział jest całkowicie bezpłatny. 
 
Dokumenty do pobrania:
 
Dodano: 28.03.2019
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 2057 razy.
Hosting: pvi.pl