A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Szkolenie z zakresu usług społecznych świadczonych w lokalnej społeczności - 21.10

Zapraszamy wszystkich potencjalnych wnioskodawców (m.in. organizacje pozarządowe, jednostki samorządu terytorialnego i jednostki podległe) na szkolenie poświęcone omówieniu zagadnień dotyczących typu 9. Wsparcie usług opiekuńczych dla osób niesamodzielnych oraz usług asystenckich dla osób z niepełnosprawnościami  świadczonych w lokalnej społeczności w działaniu 9.1 Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego- w tym wsparcie Klubów Seniora.
 
Spotkanie odbędzie się w dniu 21 października od godz. 10:00 w górnej sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wysokie Mazowieckie przy ul. Mickiewicza 1A (pokój nr 41 na II piętrze).
 
W programie m.in. wystąpienie:
- Pani Anety Gryc- Kierownik Referatu Wdrażania RLKS z urzędu Marszałkowskiego, która omowi szczegółowo, jakie usługi społeczne mogą by ć przedmiotem wsparcia,
- a także Pani Bożeny Chrząstowskiej- Kierownik Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Drohiczynie, która opowie o zakładaniu oraz prowadzeniu Klubów Seniora, a także o możliwym wsparciu dla ich funkcjonowania ze środków Unijnych.
 
Serdecznie zapraszamy.
 
Dodano: 18.10.2019
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 1860 razy.
Hosting: pvi.pl