A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Nikt z nas nie żyje dla siebie (..) - 5-6.09

Fotorelacja i inicjatywy:
Nikt z nas nie żyje dla siebie (..) - 5-6.09 Nikt z nas nie żyje dla siebie (..) - 5-6.09 Nikt z nas nie żyje dla siebie (..) - 5-6.09 Nikt z nas nie żyje dla siebie (..) - 5-6.09
Dodano: 8.09.2020

Rekrutacja:
Zapraszamy do udziału w inicjatywie pt. Nikt z nas nie żyje dla siebie – promowanie idei wolontariatu która odbędzie się w dn. 5-6 września 2020 w sali remizy OSP w Rudce.
 
Z uwagi na obowiązujące zasady bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa zajęcia odbędą się z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.
Miejsca siedzące zostaną zorganizowane z zachowaniem wymaganych odstępów
 
Zajęcia skierowane są do dzieci. W ramach inicjatywy odbędą się pogadanki na temat idei wolontariatu, upowszechniania postaw pro-obywatelskich, zachęcania do angażowania się w pomoc innym a także uwrażliwiania na trudną sytuację swoich rówieśników.
 
Ponadto odbędą się warsztaty pod hasłem „Kartka ma moc!”. Kartki wykonane przez dzieci (a także napisane listy) zostaną przekazane podopiecznym „Marzycielskiej Poczty” tj. ogólnopolskiej akcji zorganizowanej na zasadzie wolontariatu, polegającej na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci (chodzi o wsparcie psychiczne w walce i zmaganiach z chorobą).
 
Osoby zainteresowane powinny w terminie od 26 sierpnia  do 2 września 2020 powinny złożyć w formularz zgłoszeniowy w Bibliotece, ul. Szkolna 2 w Rudce. Dopuszczalne jest także przesłanie formularza zgłoszeniowego e-mailem: Turn on Javascript! a następnie dostarczenie oryginału w pierwszym dniu trwania inicjatywy. 
 
W przypadku większej liczby zgłoszeń utworzona zostanie lista rezerwowa Kandydatów. W przypadku braku odpowiedniej liczby osób rekrutacja będzie odbywać się w sposób bezpośredni, tj. poprzez zaproszenie do udziału wybranych osób.
 
O przyjęciu osoby decydują termin zgłoszenia udziału w inicjatywie tj. przesłania lub dostarczenia formularza zgłoszeniowego.
 
Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia procesu rekrutacji potencjalnych uczestników, aż do momentu wyłonienia grupy uczestników spełniającej określone w Regulaminie wymogi.
 
Zapewniamy salę szkoleniową, prowadzącego zajęcia, materiały warsztatowe i poczęstunek. 
 
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeńUdział jest całkowicie bezpłatny. 
 
Dokumenty do pobrania:

 

Dodano: 25.08.2020
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 2184 razy.
Hosting: pvi.pl