A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Wolontariuszem być nie tylko na scenie (...) 12-13.10

Fotorelacja z inicjatywy:
Wolontariuszem być nie tylko na scenie (...) 12-13.10  Wolontariuszem być nie tylko na scenie (...) 12-13.10 Wolontariuszem być nie tylko na scenie (...) 12-13.10 Wolontariuszem być nie tylko na scenie (...) 12-13.10
Dodano: 14.10.2020

Rekrutacja:
Zapraszamy do udziału w inicjatywie pt.  Wolontariuszem być nie tylko na scenie - nasze rozmowy, malowanie, przedstawienie która odbędzie się w dn. 12-13 październik 2020 w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie.
 
Z uwagi na obowiązujące zasady bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa zajęcia odbędą się z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.
Miejsca siedzące zostaną zorganizowane z zachowaniem wymaganych odstępów
 
Zajęcia skierowane są do dzieci.
Odbędą się pogadanki o wolontariacie w grupkach. Uczestnicy postarają się zrozumieć i wyjaśnić ideę wolontariatu, a następnie zaprezentować ją w krótkich scenkach będących przykładem urzeczywistniania wolontariatu na co dzień. Wykonają też prace plastyczne m.in. kolorowe serca by przekazać je seniorom z Gminy Czyżew.
 
Osoby zainteresowane powinny w terminie od 1-8 października 2020 złożyć formularz zgłoszeniowy w Ośrodku Kultury, ul. Mazowiecka 34 w Czyżewie. Dopuszczalne jest także przesłanie formularza zgłoszeniowego e-mailem: Turn on Javascript! a następnie dostarczenie oryginału w pierwszym dniu trwania inicjatywy. 
W przypadku większej liczby zgłoszeń utworzona zostanie lista rezerwowa Kandydatów. W przypadku braku odpowiedniej liczby osób rekrutacja będzie odbywać się w sposób bezpośredni, tj. poprzez zaproszenie do udziału wybranych osób.
O przyjęciu osoby decydują termin zgłoszenia udziału w inicjatywie tj. przesłania lub dostarczenia formularza zgłoszeniowego.
Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia procesu rekrutacji potencjalnych uczestników, aż do momentu wyłonienia grupy uczestników spełniającej określone w Regulaminie wymogi.
Zapewniamy salę, prowadzącego zajęcia, materiały warsztatowe i poczęstunek. 
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeńUdział jest całkowicie bezpłatny. 
 
Dokumenty do pobrania:

 

Dodano: 30.09.2020
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 1272 razy.
Hosting: pvi.pl