A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Pandemia - niewidzialne acz realne zagrożenie -7-8.11

Fotorelacja z inicjatywy:
Pandemia - niewidzialne acz realne zagrożenie -7-8.11 Pandemia - niewidzialne acz realne zagrożenie -7-8.11  Pandemia - niewidzialne acz realne zagrożenie -7-8.11 
Dodano: 10.11.2020

Rekrutacja:
Zapraszamy do udziału w inicjatywie pt. Pandemia - niewidzialne acz realne zagrożenie, która odbędzie się w dn. 7-8 listopad 2020 w świetlicy w Kozarzach. 
 
Z uwagi na obowiązujące zasady bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa zajęcia odbędą się z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.
Miejsca siedzące zostaną zorganizowane z zachowaniem wymaganych odstępów
 
Zajęcia skierowane są do osób dorosłych.
Odbędą się pogadanki o zagrożeniach XXI w., w tym pandemii. Zapoznanie z definicjami: m.in. pandemia, epidemia, izolacja, kwarantanna. Jak ustrzec się przed infekcją, jak zwiększyć własne bezpieczeństw w dobie koronawirusa. Uczestnicy otrzymają zakładki do książek przygotowane własnoręcznie przez prowadzącego - jako zachętę do czytania książek. 
 
Osoby zainteresowane powinny w terminie od 29 października do 5 listopada 2020 przesłać formularz zgłoszeniowy e-mailem: Turn on Javascript! a następnie dostarczyć oryginał w pierwszym dniu trwania inicjatywy. 
W przypadku większej liczby zgłoszeń utworzona zostanie lista rezerwowa Kandydatów. W przypadku braku odpowiedniej liczby osób rekrutacja będzie odbywać się w sposób bezpośredni, tj. poprzez zaproszenie do udziału wybranych osób.
O przyjęciu osoby decydują termin zgłoszenia udziału w inicjatywie tj. przesłania lub dostarczenia formularza zgłoszeniowego.
Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia procesu rekrutacji potencjalnych uczestników, aż do momentu wyłonienia grupy uczestników spełniającej określone w Regulaminie wymogi.
Zapewniamy salę, prowadzącego zajęcia oraz poczęstunek. 
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeńUdział jest całkowicie bezpłatny. 
 
Dokumenty do pobrania:
Dodano: 28.10.2020
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 1758 razy.
Hosting: pvi.pl