A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Pomagamy sobie w potrzebie - 18-19.03.2021

Fotorelacja z inicjatywy:
 

Pomagamy sobie w potrzebie - 18-19.03.2021Pomagamy sobie w potrzebie - 18-19.03.2021Pomagamy sobie w potrzebie - 18-19.03.2021

 
22.03.2021

Rekrutacja:
 
Zapraszamy do udziału w inicjatywie pt. Pomagamy sobie w potrzebie, która odbędzie się w dn. 18-19 marca 2021 w górnej sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wysokie Mazowieckie.
 
 
Z uwagi na obowiązujące zasady bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa zajęcia odbędą się z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.
Miejsca siedzące zostaną zorganizowane z zachowaniem wymaganych odstępów
 
Tematyka zajęć obejmować będzie zasady wsparcia osób wykluczonych i zagrożonych wykluczeniem w ramach wdrażania LSR, pomoc osobom niepełnosprawnym, instytucjonalne formy wsparcia. 
 
Osoby zainteresowane powinny w terminie od 8 do 16 marca 2021 dostarczyć formularz zgłoszeniowy do Siedziby Stowarzyszenia. Dopuszczalne jest także przesłanie formularza zgłoszeniowego e-mailem na adres: Turn on Javascript! a następnie dostarczenie oryginału w pierwszym dniu trwania inicjatywy.
 
W przypadku większej liczby zgłoszeń utworzona zostanie lista rezerwowa Kandydatów. W przypadku braku odpowiedniej liczby osób rekrutacja będzie odbywać się w sposób bezpośredni, tj. poprzez zaproszenie do udziału wybranych osób.
 
O przyjęciu osoby decydują termin zgłoszenia udziału w inicjatywie tj. przesłania lub dostarczenia formularza zgłoszeniowego.
 
Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia procesu rekrutacji potencjalnych uczestników, aż do momentu wyłonienia grupy uczestników spełniającej określone w Regulaminie wymogi.
 
Zapewniamy salę szkoleniową, prowadzącego zajęcia i poczęstunek. 
 
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeńUdział jest całkowicie bezpłatny. 
 
Dokumenty do pobrania:
 
Dodano: 08.03.2021
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 1696 razy.
Hosting: pvi.pl