A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Praca społeczna niezmiernie użyteczna - 11-12.08.2021

Fotorelacja z inicjatywy:
Praca społeczna niezmiernie użyteczna - 11-12.08.2021 Praca społeczna niezmiernie użyteczna - 11-12.08.2021 Praca społeczna niezmiernie użyteczna - 11-12.08.2021 Praca społeczna niezmiernie użyteczna - 11-12.08.2021
Dodano: 16.08.2021

Nabór uczestników: 
 
Zapraszamy serdecznie mieszkańców do udziału w inicjatywie edukacyjnej pt. Praca społeczna niezmiernie użytecznaktóra odbędzie się w dn. 11-12 sierpnia 2021 (godz. 9.00-13.30) w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury w Ciechanowcu /ul. 11 Listopada 5/.
 
Z uwagi na obowiązujące zasady bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa zajęcia odbędą się z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.
Miejsca siedzące zostaną zorganizowane z zachowaniem wymaganych odstępów
 
Tematyka zajęć teoretycznych oraz praktycznych obejmować będzie m.in.: promowanie idei wolontariatu, kreowanie postaw lokalnych liderów, kształtowanie postaw pro-obywatelskich.
 
Zajęcia skierowane są do osób dorosłych oraz do dzieci. Odbędą się pogadanki z zakresu wolontariatu, kształtowania postaw obywatelskich, zachęcania do bezinteresownej pomocy innym. Uczestnicy pogłębią wiedzę nt. wolontariatu - jak zostać wolontariuszem, jakie są formy wolontariatu, co daje pomaganie innym. Ponadto odbędą się warsztaty przygotowania ozdób i dekoracji okolicznościowych. Własnoręcznie wykonane dekoracje z bibuły będą stanowić piękne ozdoby nowej siedziby Klubu Seniora w Ciechanowcu.
 
Osoby zainteresowane powinny w terminie od 2 do 9 sierpnia 2021 dostarczyć formularz zgłoszeniowy do Siedziby Stowarzyszenia. Dopuszczalne jest także przesłanie formularza zgłoszeniowego e-mailem na adres: Turn on Javascript!  a następnie dostarczenie oryginału w pierwszym dniu trwania inicjatywy.
 
W przypadku większej liczby zgłoszeń utworzona zostanie lista rezerwowa Kandydatów. W przypadku braku odpowiedniej liczby osób rekrutacja będzie odbywać się w sposób bezpośredni, tj. poprzez zaproszenie do udziału wybranych osób.
 
O przyjęciu osoby decydują termin zgłoszenia udziału w inicjatywie tj. przesłania lub dostarczenia formularza zgłoszeniowego.
Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia procesu rekrutacji potencjalnych uczestników, aż do momentu wyłonienia grupy uczestników spełniającej określone w Regulaminie wymogi.
 
Zapewniamy salę szkoleniową, prowadzącego zajęcia, poczęstunek oraz materiały szkoleniowe i warsztatowe.
 
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział jest całkowicie bezpłatny. 
 
Dokumenty do pobrania:
 
Dodano: 23.07.2021
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 1634 razy.
Hosting: pvi.pl