A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Ojczyznę kocham i szanuję -27.10.2023

Rekrutacja:
Zapraszamy do udziału w inicjatywie pt. Ojczyznę kocham i szanuję, która odbędzie się w dn. 27 października 2023 w Szkole Podstawowej nr 4 w Zambrowie. 
  
Tematyka zajęć teoretycznych oraz praktycznych obejmować będzie m.in.:, promowanie idei wolontariatu, kreowanie postaw lokalnych liderów, kształtowanie postaw pro-obywatelskich.
 
Zajęcia skierowane są do dzieci szkolnych. Odbędzie się pogadanka z zakresu wolontariatu, zachęcania do bezinteresownej pomocy innym, postaw patriotycznych. Uczestnicy pogłębią wiedzę nt. wolontariatu – jak zostać wolontariuszem, co daje pomaganie innym. W związku ze zbliżających się Świętem Niepodległości, odbędą się tematyczne warsztaty malowania na szkle. Przygotowane prace dzieci będą mogli zabrać do domów lub przekazać osobie samotnej.
 
Osoby zainteresowane powinny w terminie od 19 do 25 października 2023 złożyć formularz zgłoszeniowy w Biurze Stowarzyszenia. Dopuszczalne jest także przesłanie formularza zgłoszeniowego e-mailem: Turn on Javascript! a następnie dostarczenie oryginału w dniu inicjatywy. 
 
W przypadku większej liczby zgłoszeń utworzona zostanie lista rezerwowa Kandydatów. W przypadku braku odpowiedniej liczby osób rekrutacja będzie odbywać się w sposób bezpośredni, tj. poprzez zaproszenie do udziału wybranych osób.
 
Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia procesu rekrutacji potencjalnych uczestników, aż do momentu wyłonienia grupy uczestników spełniającej określone w Regulaminie wymogi.
 
Zapewniamy salę, prowadzącego zajęcia, materiały warsztatowe i poczęstunek.
 
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeńUdział jest całkowicie bezpłatny. 
 
Dokumenty do pobrania:

 

Dodano: 18.10.2023
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 460 razy.
Hosting: pvi.pl