A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Komunikat nr 2

Lokalna Grupa Działania informuje, iż zmianie ulega termin przyjmowania wniosków w ramach naboru nr 2/2019 z zakresu typu projektu nr 5 Wsparcie małych szkół kształcenia ogólnego na obszarach objętych realizacją LSR (Numer naboru w GWA: RPPD.09.01.00-IZ.00-20-010/19).
 
Zmieniony zostaje termin trwania naboru wniosków z 19.02.2019r.-5.03.2019r. na 4.03.2019r.-11.03.2019r.
 
Powyższa zmiana jest spowodowana koniecznością dostosowania zapisów Lokalnej Strategii Rozwoju LGD „Brama na Podlasie” do zapisów SZOP RPO WP na lata 2014-2020. Dotychczasowe zapisy LSR ograniczały możliwość organizacji zajęć dodatkowych w szkołach kształcenia ogólnego do klas IV-VI. Po przeprowadzonych konsultacjach z potencjalnymi wnioskodawcami (tych indywidualnych, a także podczas spotkania informacyjnego przed naborem) wynikła duża potrzeba rozszerzenia grupy odbiorców także na klasy I-III i VII- VIII, tak jak to dopuszczają zapisy w/w programu.
 
W związku z powyższym niezbędne jest dostosowanie zapisów LSR, rozszerzenie grupy docelowej realizowanych działań i uzyskanie stosownej zgodny Samorządu Województwa Podlaskiego.
 
Dodano: 18.02.2019
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 1814 razy.
Hosting: pvi.pl