A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Członkowie

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Brama na Podlasie" liczy 110 członków zwyczajnych (na dzień 5.06.2023), reprezentujących wszystkie wymagane przepisami sektory: publiczny, społeczny i gospodarczy.
Wszystkie gminy, objęte LSR, są jej członkami i mają swych przedstawicieli w każdym wymaganym sektorze.
 
Najliczniej reprezentowany jest sektor społeczny (w tym organizacje społeczne i mieszkańcy).
 
Sektor gospodarczy i sektor publiczny są mniej liczne.
 
Jednakże Stowarzyszenie ma charakter otwarty, w swojej działalności stale zachęcało i zachęcać będzie do podjęcia współpracy z LGD przez podmioty lub mieszkańców z terenu zrzeszonych gmin, a także spoza tego obszaru, którzy wyrażają taką chęć. Zapraszamy do współpracy.
 
W skład Stowarzyszenia wchodzą reprezentanci różnych środowisk, tj. przedsiębiorstwa, reprezentanci i pracownicy instytucji publicznych i niepublicznych, w tym edukacyjnych i kulturalnych, a także stowarzyszeń, które na co dzień podejmują pracę na rzecz różnych grup społecznych o specyficznych potrzebach, np. osób starszych (m.in. Uniwersytety Trzeciego Wieku), dzieci i młodzieży (m.in. Szkoły, Gminne /Miejskie Ośrodki Kultury), osób z grup defaworyzowanych (Gminne/ Miejskie Ośrodki Pomocy Społecznej, a także Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej działający na obszarze Województwa Podlaskiego), osób bezrobotnych lub nieaktywnych zawodowo, w tym rolników (Powiatowy Urząd Pracy, Ośrodek Doradztwa Rolniczego).
 
Ma to ogromne znaczenie dla charakteru interwencji podejmowanej przez LGD w lokalnym środowisku. Wiedza i doświadczenie podmiotów lub osób zaangażowanych w pracę na rzecz osób najbardziej potrzebujących przyczyni się do kierowania odpowiedniego i efektywnego wsparcia, wynikającego z potrzeb jakie komunikują te grupy.

Do pobrania:
Aktualizacja: 6.06.2023
Dodano: 12.04.2016
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 5634 razy.
Hosting: pvi.pl