A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Ewaluacja zewnętrzna ex-post sześciu podlaskich lokalnych strategii rozwoju

Ewaluacja zewnętrzna ex-post sześciu podlaskich lokalnych strategii rozwoju
 
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
 
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II  Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Prezentacja i upublicznienie raportu zawierającego wnioski i rekomendacje odbyła się na spotkaniu informacyjnym w dn. 10 października. 

Ewaluacja zewnętrzna ex-post sześciu podlaskich lokalnych strategii rozwoju Ewaluacja zewnętrzna ex-post sześciu podlaskich lokalnych strategii rozwoju

Dodano: 11.10.2022

Efektem końcowym przeprowadzenia ewaluacji zewnętrznej jest raport końcowy. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami badania.
 
 
Dodano: 7.10.2022

Lokalna Grupa Działania "Brama na Podlasie"  w partnerstwie ze Stowarzyszeniem N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi, Stowarzyszeniem „Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu”, Lokalną Grupą Działania – Puszcza Knyszyńska, Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Szlak Tatarski i Stowarzyszeniem „Sąsiedzi” realizuje projekt pt. „Ewaluacja zewnętrzna ex-post sześciu podlaskich lokalnych strategii rozwoju” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan Operacyjny na lata 2020-2021 zgodnie z Umową nr ROR-II/KSOW-N-16/2022 z dnia 28 czerwca 2022 r.
 
Celem operacji jest wymiana/upowszechnienie rezultatów z identyfikacji i oceny efektów realizacji lokalnych strategii rozwoju 2014-2020 Lokalnych Grup Działania:
- Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Brama na Podlasie”,
- Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi,
- Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu”,
- Lokalna Grupa Działania – Puszcza Knyszyńska,
- Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Szlak Tatarski,
- Stowarzyszenie „Sąsiedzi”
zakończonych opracowaniem narzędzia wspierającego zarządzanie strategiczne lokalnych grup działania poprzez przeprowadzenie ewaluacji zewnętrznej w okresie marzec-październik 2022r.
 
Okres realizacji projektu 01.03.2022 – 30.10.2022 r.
 
Projekt realizuje Priorytet 1 PROW na lata 2014 – 2020: Wspieranie transferu wiedzy i innowacji w rolnictwie, leśnictwie i na obszarach wiejskich, Cel 1 KSOW na lata 2014-2020: Zwiększenie udziału zainteresowanych stron we wdrażaniu inicjatyw na rzecz rozwoju obszarów wiejskich  i Działanie 6 KSOW na lata 2014-2020: Ułatwienie wymiany wiedzy pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w rozwoju obszarów wiejskich oraz wymiana i rozpowszechnianie rezultatów działań na rzecz tego rozwoju.
 
Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej
 
Dodano: 29.06.2022

Lokalna Grupa Działania "Brama na Podlasie"  w partnerstwie ze 5 LGD z woj. podlaskiego złożyło wniosek dot.  realizacji projekt pt. „Ewaluacja zewnętrzna ex-post sześciu podlaskich lokalnych strategii rozwoju”
 
Dodano: 12.04.2022
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 110 razy.
Hosting: pvi.pl