A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Dziedzictwo lokalne w turystyce

Relacja z lekcji w Muzeum Rolnictwa
 
W dn. 26.09.2023 odbyła się lekcja/warsztaty muzealne w Ciechanowcu. Uczestnicy zostali podzielenie na 2 grupy. Uczestnicy wzięli udział w pogadance nt. zabytków, poznali tajniki konserwacji i renowacji. Oglądali zabytki przed i po różnych zabiegach konserwatorskich, zapoznali się z narzędziami, sprzętami i materiałami używanymi w pracowni konserwatorskiej. W części praktycznej mogli spróbować swoich sił przy odnawianiu eksponatów, pod okiem fachowca. 
Lekcja odbyła się w plenerze oraz w obiektach Skansenu w Ciechanowcu. Warsztaty zakończyły się wspólnym obiadem. 
Dziedzictwo lokalne w turystyce Dziedzictwo lokalne w turystyce Dziedzictwo lokalne w turystyce Dziedzictwo lokalne w turystyce Dziedzictwo lokalne w turystyce Dziedzictwo lokalne w turystyce

Lekcja muzealna
 
Zapraszamy mieszkańców obszaru LGD do udziału w lekcji muzealnej/warsztatach w dn. 26.09.2023 w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Lekcja organizowana jest  w ramach realizacji projektu współpracy pn. „” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
 
 
Warunkiem uczestnictwa w lekcji/warsztatach  jest wypełnienie i dostarczenie formularza zgłoszeniowego. Formularz można dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną na adres: Stowarzyszenia lub pocztą elektroniczną na adres: Turn on Javascript! w terminie do 18.09.2023 r. do godz. 15.00.
 
Z uwagi na fakt ograniczonej liczby uczestników zadania o zakwalifikowaniu się osób biorących udział w lekcji decyduje data wpływu formularza zgłoszeniowego (zapewniamy również obiad uczestnikom).
 
Do pobrania:

Rozpoczynamy realizację projektu
 
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania  „Brama na Podlasie” realizuje projekt pt.: „Dziedzictwo lokalne w turystyce” o akronimie L-HIT współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 zgodnie z Umową nr 00027-6936-UM1020030/22  z dnia .... kwietnia 2023 r. Projekt realizowany jest w partnerstwie ze: Stowarzyszeniem Suwalsko-Sejneńska Lokalna Grupa Działania i z Lokalną Grupą Działania "Puszcza Białowieska". 
 
Celem projektu współpracy jest wzmocnienie kapitału społecznego mieszkańców obszarów partnerskich LGD poprzez aktywny udział w wydarzeniach projektowych.
 
Termin realizacji projektu do 06.2024
 
Dodano: 25.04.2023
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 441 razy.
Hosting: pvi.pl