Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Brama na Podlasie” w dn. 14 czerwca 2026 r. wzięło udział w imprezie plenerowej pn. Powitanie lata u Ossolińskich w Rudce.
Pracownicy biura LGD „Brama na Podlasie” zapoznawali mieszkańców z działalnością Stowarzyszenia, założeniami Lokalnej Strategii Rozwoju, odpowiadali na pytania dotyczące wsparcia w ramach środków LGD. Ponadto informowaliśmy o zasadach uzyskania wsparcia.
.jpg)

#FunduszeEuropejskie
Dodano: 16.06.2026
Przydatne strony