Powitanie Lata u Ossolińskich - 14.06.2026

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Brama na Podlasie” w dn. 14 czerwca 2026 r. wzięło udział w imprezie plenerowej pn. Powitanie lata u Ossolińskich w Rudce.

 Pracownicy biura LGD „Brama na Podlasie” zapoznawali mieszkańców z działalnością Stowarzyszenia, założeniami Lokalnej Strategii Rozwoju, odpowiadali na pytania dotyczące wsparcia w ramach środków LGD. Ponadto informowaliśmy o zasadach uzyskania wsparcia. 
 
 
 
 
#FunduszeEuropejskie 

    Dodano: 16.06.2026